V rakouské Melku na tamním okruhu Wachauring se 27. a 28. září 2008 uskutečnilo otevřené mistrovství rakouska v Rallycrossu za účasti zahraničních jezdců z Česka, Maďarska, Polska a dalších. Mimochodem, náš Roman Častorál opět kraloval a potvrzoval se svým Oplem Astra, že paří k evropské špičce. Tyto nádherné závody, kterým přálo i počasí, přilákaly tisíce diváků a ti byli jistě spokojeni. Součástí tohoto podniku byl také vložený závod bývalých i současných Mistrů volantu pod názvem Legend Show. V tomto exhibičním klání pod záštitou magazínu Motor und Sport Insider startovalo celkem 32! legend a závod na sebe strhnul nebývalou diváckou pozornost. Na trati opět byly vidět vozy, na které nejde zapomenout...