O nás

Historie firmy se datuje od roku 1990-91, kdy začala působit v oblasti dovozu a prodeje použitých automobilů.

     Do roku 1995 jsme se specializovali zejména na dovoz a prodej automobilů z USA - hlavně ze států Massachusetts,
New Hampshire a Main. Samozřejmě se zajištěním servisu a ND. Později jsme se přeorientovali na evropské modely vozů.

     Zakladatelem je pan Antonín Malý, který pracoval jako automechanik a později prodejce nových vozů v autosalonu
už od roku 1978. Další bohaté zkušenosti sbíral na závodních tratích při motocrossu, ploché dráze a také automobilových soutěžích. Velkým přínosem je dlouholetá praxe při testech automobilů (od r. 1991), pro přední rakouský časopis Motor und Sport Insider, kde působí p. Antonín Malý jako zahraniční redaktor a fotograf.
Rovněž také spoluúčast při evropských závodech rally, okruhových či off-road jako servisman, koordinátor nebo redaktor MSI přináší velmi cenné zkušenosti. Jednatelkou společnosti je Ivana Malá.

    Nejen z těchto zkušeností čerpá firma Tony Car s.r.o. při své současné činnosti v prodeji použitých osobních automobilů.

     Obchodní filosofií firmy je individuální přístup k zákazníkovi, pečlivý výběr vozů, nenásilná nabídka, kompletní sortiment služeb souvisejících s prodejem automobilů a poprodejní i pozáruční péče o zákazníka ( technické poradenství, zajištění servisu, náhradních dílů apod. ).
Že se tento přístup osvědčuje, dokazuje jak doba existence firmy v nesmírně obtížném konkurenčním prostředí, tak – a to zejména – Vracející se a spokojený zákazník.
Nejsou výjimkou případy, kdy si k nám zákazník za dobu naší činnosti přišel koupit už třetí i čtvrté auto.

    Přízně a důvěry zákazníků si firma Tony Car s.r.o. velmi váží a stále hledá možnosti, jak poskytovat kvalitnější služby.

o-nas.jpg

Kontaktujte nás

V případě dotazů k vozům z naší nabídky nebo službám, 

nás neváhejte kontaktovat.

Ozvěte se nám