Již od 13-ti let jsem jezdil závodně na motorce a láska k motocyklům mi zůstala dodnes.

Vystřídal jsem jich za ty roky již několik. Od známého Pionýra 21, který mi pořídili rodiče nový, díky svým známostem, protože tehdy se psaly pořadníky i na takové zboží… Po čase to byl jeho konkurent, sportovněji vyhlížející Mustang – opět nový. Dále přes devadesátikubíkovou Cross – pamatujete? Velkou parádou byla poté Jawa 350 typ 634.

Později následovaly již atraktivnější stroje, jako Kawasaki 750ZZR, Kawa 6Ninja, Chopper Yamaha Virago 1100, Yamaha Vmax 1200, Honda CBR600 či Honda 750 VFR. Mezi tím nějaké skůtry např. Honda, Yuki či Biaginni, které jsme 4 roky zastupovali jako autorizovaný prodejce a servis. Zajímavá byla třeba designově i technicky vydařená V3. Napůl moto, napůl skútr, která byla vybavena např. i rádiem, kazetovým přehrávačem a MP3 přehrávačem i se vstupem na flešku. Repro umístěné v bocích kapotáže. Barva Ferrari byla krásná.

Loni jsem si pořídil novinku roku 2008 od Kawasaki, model ER-6n v krásné zelené perleti.

Krásný stroj, technicky velmi zdařilý a inovativní se skvělými jízdními vlastnostmi. Na boku uložená pružící jednotka a výfuk s katalyzátorem umístěný dole pod motorem. Stroj neuvěřitelně poslouchal při průjezdech zatáčkami, které mu vyloženě prospívaly. Po roce a najetí 1.000 km jsem si letos v druhé půli léta pořídil poněkud dříve, než jsem plánoval, stroj zase jiné kategorie. Chopper od Kawasaki VN900 Custom ve Speciální Edici. Uchvátil mne svým vzhledem a barevným provedením. Jízda na něm je velmi příjemná a pohodová. Snažíme se udělat si čas a využít pěkného počasí, abychom se mohli odreagovat.

Nebudu se rozepisovat o tech. parametrech strojů, to není účelem. Pokud chcete, jistě si je najdete na netu. Přikládám jen pár fotografií, aby jste mohli kouknout také na něco jiného, než na auta : - ) .

 

 Zdraví Tony

Kontaktujte nás

V případě dotazů k vozům z naší nabídky nebo službám, 

nás neváhejte kontaktovat.

Ozvěte se nám